پوستر بیست و پنجمین جشنواره تجسمی جوانان طراحی شد بازگشت
پوستر بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منتشر شد.
 
به گزارش روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، پوستر بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان با طراحی اونیش امین الهی منتشر شد.
 
اونیش امین الهی؛ طراح گرافیک؛ دارای کارشناس ارشد طراحی گرافیک از دانشگاه تربیت مدرس، مدرس طراحی گرافیک، استاد کارگاه پوستر بیست و چهارمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان بود و در این دوره نیز استاد کارگاه پوستر جشنواره است.
 
بیست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان در رشته های ارتباط تصویری (پوستر)، تصویرسازی، حجم، خوشنویسی (نستعلیق)، طراحی، عکاسی، کاریکاتور(کارتون)، نقاشی و نگارگری (نقاشی ایرانی، گل و مرغ، تذهیب) برای جوانان 15 تا 24 سال 26 تا 30 مردادماه امسال در تبریز برگزار می شود.
 
دفتر هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان ها به منظور رقابت در عرصه خلاقیت های هنری، ارتقای تخصصی هنرجویان و با هدف شناسايي و معرفی جوانان با توجه به مؤلفه شايستگي و ارتباط هنری هنرمندان جوان سراسر کشور با حضور استادان با سابقه دانشگاهی و هنرمندان، بيست و پنجمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان را 26 تا 30 مردادماه امسال در شهرستان تبریز برگزار می کند.
 
هنرمندان جوان متولد یک فروردین1373 تا 29 اسفند 1382 برای شرکت در این جشنواره می توانند تا روز سوم مردادماه در سایت جشنواره به نشانیwww.yafestival.ir ثبت نام و حداقل سه و حداکثر شش اثر خود را فقط در یکی از رشته های جشنواره ارسال کنند.

تاریخ خبر:  1397/04/23